اطلاعاتی اجمالی درباره محصولات دراتی
1400/2/28    
بازدید: 599
 
 مجموعه دراتی با داشتن کادری مجرب و با استفاده از بهترین ماشین آلات طراحی و دوخت لباس و سیستم های به روز سراجی در زمینه چرم و با به کارگیری پارچه های فاستونی مرغوب ایرانی و همچنین چرم  مرغوب (سالامبور) محصولاتی با کیفیت بالا تولید و ارائه می نماید که این امر تضمین کننده کیفیت و دوام کالاهای دراتی می باشد.
 
 مواد اولیه استفاده شده (خرج کار) در خط تولید دراتی توسط آزمایش های تضمین کیفیت و کنترل، ارزیابی وتصویب شده اند؛ به همین دلیل دراتی به عنوان یک محصول با قابلیت برتر شناخته می شود.
 
لازم به ذکر است که دراتی با تکیه بر تجربیات متعد قبلی در خصوص تامین پوشاک و چرم سازمان ها و شرکت ها، به لحاظ سهولت، سرعت و رضایتمندی کارکنان سازمان خریدار، روش های عمده ذیل را به منظور   تامین پوشاک مورد نیاز سازمان ها پیشنهاد می نماید و آمادگی دریافت نظرات سازمان های متقاضی عقد قرارداد جهت تامین پوشاک و چرم را نیز دارد.
 
 
انواع روش ها و شرایط خرید
 
این حواله ها به صورت حواله خرید (کاغذی) مبلغ دار در ارقام دلخواه و با توافق فی ما بین مجموعه دراتی و اشخاصبا سازمان ها و با شرایط ویژه قابل ارائه است که از آن ها می توان در کلیه فروشگاه های دراتی و برای همه محصولات فروشگاه استفاده نمود.
این حواله ها بی نام و با تاریخ اعتبار واگذار می شود که تاریخ اعتبارآن توافقی می باشد.
 
حواله خرید اقساط دراتی
در این روش طبق توافقات کتبی آن سازمان با دراتی می توان حواله خریدی در سامانه فروش مجموعه دراتی تعریف نمود که طبق آن کارکنان محترم سازمان ها می توانند با حواله، خرید نمایند و تمام یا بخشی از آن خرید (با توجه بهسقف تعیین شده و سایر ضوابط تعریف شده و توافق شده) متعاقبا توسط سازمان محترم پرداخت می گردد.
 
 
 امور قراردادها: ۰۹۱۹۸۴۸۵۸۶۰  -  ۰۹۱۲۱۸۲۱۲۲۱