روش تشخیص پوشاک اصل از پوشاک تقلبی

روش تشخیص پوشاک اصل از پوشاک تقلبی

روش تشخیص پوشاک اصل از پوشاک تقلبی

این روزها نحوه تشخیص پوشاک تقلبی از اصل بسیار سخت شده است، در این مقاله نکاتی را در خصوص این موضوع به شما یادآور می شویم. با ما همراه باشید.
1400/4/3
0 نظر

کیفیت دوخت در برندهای پوشاک کاملا بلاست؛ چه قسمت هایی از لباس که کاملا دیده می شود و چه قسمت هایی از لباس که اصلا دیده نمی شود، دارای کیفیت دوخت یکسانی می باشند.
 
  
 برچسب نام و لوگوی برند در پوشاک تقلبی نیز دیده می شود اما یک سری ریزه کاری ها وجود دارند که به کمک ما می آیند تا متوجه شویم یک لباس از برند خاصی است یا خیر.
 
 
در پوشاک اصل حتی اگر لباس را پشت و رو کنید دوخت لبه های لباس بسیار تمیز است و با دوخت قسمت بیرونی لباس هیچ تفاوتی ندارد.
 
 
برندهای پوشاک نام و یا لوگوی برند خود را نیز روی لباس حک می کنند. این کار به سبب هزینه های بالایی که دارد به طور معمول درلباس های تقلبی دیده نمی شود.
 
 
تمامی برندها از پارچه یا کاغذ برای بسته بندی پوشاک خود استفاده می کنند که نام و لوگوی آن ها روی پارچه یا کاغذ بسته بندی حک شده است.
چنانجه پوشاکی را بدون بسته بندی خاصی دیدید به اصل بودن آن شک کنید.
 
 
 در برندها علاوه بر دکمه، سر زیپ و... که در خود لباس به کار رفته دکمه و سر زیپی به صورت اضافی همراه با خود لباس در اختیار مشتری قرار می دهند.
 
برندهای پوشاک از رنگ های مات در زیپ استفاده می کنند؛ همچنین از زیپ های بسیار روان در دوخت استفاده می کنند تا باز و بسته کردن آن بسیار راحت باشد.
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر