معرفی پارچه بربری و تاریخچه آن

معرفی پارچه بربری و تاریخچه آن

معرفی پارچه بربری و تاریخچه آن

شیک پوشی با پارچه های شطرنجی
1400/1/21
0 نظر

بربری (به انگلیسی: Burberry) یا گروه بربری، شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک‌های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می‌کند.
 
شرکت بربری در سال ۱۸۵۶ توسط توماس بربری و در شهر باسینگستوک تاسیس شد. این شرکت کار خود را با تولید پوشاک با کیفیتی که به عنوان جزء جدایی ناپذیر ارتش انگلستان خود را نشان داد، شروع کرد. در طول جنگ جهانی اول بربری کت‌های معروف “Trench Coat” را برای افسران برای اولین بار طراحی کرد.
 
“بربِری” کیست؟
 
توماس بربِری این برند را درست زمانی که فقط ۲۱ سال سن داشت بنا نهاد. این برند اغلب شهرت خود را در نیمهٔ دوم قرن نوزدهم به دست آورد و در طول قرن بیستم به شهرتش افزود. کت‌ معروف ” trench coat ” در جنگ جهانی اول توسعه یافت و مدل Burberry check در دههٔ ۱۹۲۰ ارائه گردید. امروزه این برند مبدل به خانهٔ لوازم لوکس بین‌المللی گردیده است.
 
این خانهٔ لوازم لوکس که در سال ۱۹۸۶ توسط توماس بربِری بنیان‌گذاری شد، امروز تبدیل به برندی لوکس گردیده که در سطح جهان مطرح می‌باشد و در تمامی بازارهای جهانی حظور دارد. مدیر امور اجرایی این  کریستوفر بیلی (Christopher Bailey) می‌باشد و او ایk مقام را از سال ۲۰۰۹ دارا می‌باشد.
امروز برند بربری پوشاک زنانه، مردانه اکسسوری‌، کفش و کیف، پوشاک کودکان، لوازم خانگی، عطر و لوازم زیبایی تولید می‌کند.
 
 
چرا بربِری را انتخاب کنیم؟
 
توماس بربری ارزش کالای با کیفیت و این که چقدر تولید کالا با بیشترین دقت اهمیت دارد، را می‌دانست. این فلسفهٔ کاری هنوز در تمامی وجوهات برند امروز نیز روان و جاری است. هدف شرکت بر این است که در عملیات اجرایی که در گیر آن می‌باشد نیز به میزان کالاهای لوکس تولیدی‌اش به جهت دارا بودن کیفیت بسیار بالا شناخته شود. بربری به دلیل تاریخچهٔ بلند و غنی خود و همچنین به سبب توجه به کیفیت و لوکس بودن در تمامی مراحل تولید و توزیع یک برند بسیار خاص می‌باشد.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر